Zabezpečit rodinné příjmy a hlavně rodinné výdaje je jeden z nejdůležitějších a nejsložitějších kroků v životě.

Aby byly částky nastaveny správně a nedocházelo k jejich znehodnocení vlivem času a změn v životě člověka, je potřeba při každé změně v našich životech reagovat a upravovat své životní a úrazové pojištění.

Jaké by bylo překvapení, kdybychom si způsobili vlivem nešťastné náhody a okolností zdravotní potíže, které mohou zapřičinit až ztrátu zaměstnání, nebo nemožnost pracovat v provozu, který je pro nový zdravotní stav příliš těžký, nebo jinak náročný na zvládnutí.

Naše nové pojištění příjmů pod názvem Allianz ŽIVOT je dosud jediným produktem, který nemá při jeho vzniku počáteční náklady. Proto při investování peněz u Allianz ŽIVOT již na konci prvního měsíce máte na účtu peníze. V minulosti jsme museli čekat dva a více let, než investice vydělala na poplatky a finanční rezervu pojištění.

To, že je Allianz v investování velmi úspěšná prokazuje fakt, který náhledem na fondy, kde svým klientům investujeme, ubezpečí našeho klienta, že je v nejlepších rukách. Např. AKCIOVÝ FOND GLOBAL vydělal klientům za posledních 5 let zisk 60,5%. Za každých 10.000Kč si tedy klient připsal částku 6.050Kč. To je výsledek velmi uspokojivý.

Podívejte se, jak se nám v Allianz daří a přijďte se zajistit i Vy. Objednejte se u specialisty pro investice a sjednejte si schůzku.

Přehled výkonnosti našich fondů