Více o mě…

Kariéru jsem v Allianz objevil v roce 2016 a v dubnu se rozhodl jít touto cestou a nastoupil jako obchodník pojišťovacích produktů.

Důvod byl jasný. Allianz začala vnímat klienta, jako partnera pro obchod a rozhodla se produkty, které nebyly pro klienta výhodné a průhledné, hlavně na straně ŽIVOTNÍHO pojištění zrušit. Nahradila je produktem zcela novým úplně bez vstupních a jiných skrytých poplatků a nastavila program kterým jedna smlouva zlevňuje druhou a čím více věřím jedné firmě, tím méně platím. Tomuto obchodnímu modelu nebylo možné odolat, zvláštěpak když odměny za vysoké nasazení byly velmi poctivě nastaveny.

Po všech školeních jsem se za podpory svých manažerů a kolegů dostal do výběru obchodníků, do tzv. TALENT programu Allianz a začal kariéru v nejatraktivnějším odvětví – ve financích.

V roce 2017 mi byla vnuknuta myšlenka vlastní kanceláře a tak jsem se svým nejbližším nadřízeným vybral lokalitu a pomohl mi sehnat prostor. Tak se stalo, že v září 2017 jsem otevřel svou první prémiovou kancelář na náměstí v Přešticích. Abych na provoz kanceláře nebyl sám, potřeboval jsem spolupracovníka. Manželka v té době nebyla ve své firmě úplně spokojená a tak došlo k novému rozhodnutí v mé rodině. Manželka Kamila se rozhodla podpořit můj rozvoj a nastoupila ke mě do Allianz.

Spokojeně jsme provozovali kancelář v Přešticích, oslovili další potencionální kolegy a v srpnu 2017 jsme se rozrostli o obchodníka, který před časem ukončil spolupráci s Českou pojišťovnou, v listopadu 2017 nastoupila do našeho týmu další posila, kolegyně z konkurenční Kooperativy, Hanka. V prosinci 2017 podepsal smlouvu o obchodní spolupráci Josef z pojišťovny Generali a tím se odstartovala mnou zavrhovaná manažerská kariéra v Allianz. Jako potvrzení mého statusu jsem na celostátní konferenci převzal od nejvyššího vedení Allianz certifikát manažerské kariéry a certifikát k otevření nového obchodního místa.

Začal rok 2018 a pustili jsme se do práce. Výsledkem bylo další obchodní místo, které jsme otevřeli v červenci 2018 a začali růst a plnit si sny. Koupili jsme si s manželkou vysněné auto Audi A4. V červnu 2018 se rozhodl Josefův bratr, Standa nastoupit do rozjetého vlaku v Allianz a plnit si i ty SVOJE sny. V Červenci 2018 syn Daniel, který se při studiu na vysoké škole chtěl rozvíjet v oboru, kterému chtěl rozumět, aby měl vyšší finanční gramotnost a přivydělal si slušné peníze ke svým studiím, se přidal do rodiny Allianz.

V tomto obsazení jsme dokončili rok 2018 a byl jsem vyhlášen v rámci nejúspěšnější skupiny v Allianz nejlepším manažerem roku 2018. Bylo to ocenění velmi příjemné, ale i zavazující. Proto jsme společně procházeli dalším úspěšným obdobím, protože podpora od společnosti Allianz byla a stále je neutuchající.

Nastartovali jsme práci tak, že jsem přestal stíhat a proto jsem v květnu 2019 najal do kanceláře v Plzni Jitku. Byla tím, co mě chybělo. Skvělý a důsledný administrativní pracovník a stala se mou asistentkou a pravou rukou. Na konci roku 2019 jsem poznal skvělého obchodníka, který pracoval ve firmě SMS finance. Nedařilo se mu tam tak, jak by si představoval a tak než jsem ho stačil oslovit, odešel a byl dva měsíce zaměstnán u realitní kanceláře. Představil jsem mu náš tým, naše hodnoty, na kterých chceme stavět náš úspěch, obchodní model, pro který jsem se nadchl já a v listopadu 2019 se přidal do našeho týmu plnit si SVOJE sny.

V tomto obsazení jsme dokončili rok 2019 a byl jsem vyhlášen v rámci nejúspěšnější skupiny v Allianz nejlepším manažerem roku 2019.

Chcete-li se stát úspěšným obchodníkem a plnit si ty svoje sny, pak váhejte jen tak dlouho o jak dlouhou dobu to chcete odložit. Protože nepřijít k nám znamená nesplnit si svoje sny včas… a čas vrátit nelze.

Mnoho úspěchů k té VAŠÍ kariéře, ke které jsme všichni v mém týmu připraveni Vám pomoci.